چگونه فالوور های پیج قفل را ببینیم

چگونه فالوور های پیج قفل را ببینیم؟

چگونه فالوور های پیج قفل را ببینیم؟ اینستاگرام پلتفرمی است که نسبت به امنیت کاربران خود بسیار حساس است. به همین دلیل، یک ویژگی حفظ حریم خصوصی برای محافظت از حریم خصوصی کاربران خود ایجاد کرده است.

اما سوال اینجاست که چگونه می توان فالوورهای صفحه قفل شده را دید؟ آیا امکان دیدن فالوورهای صفحات خصوصی وجود دارد؟ برای بررسی اسرار برنامه هایی که فالوورها و اطلاعات صفحه خصوصی را نشان می دهند، با کافه نیوز همراه باشید.

چگونه فالوورهای صفحه قفل شده را ببینیم؟

وقتی در مورد صفحه قفل شده صحبت می کنیم، به معنای صفحه ای است که به شما اجازه نمی دهد جزئیات آن را ببینید. طبیعی است که همه راه های ممکن را می بندد. بنابراین برای دیدن اطلاعات چنین صفحاتی باید آن صفحه را فالو کنید.

همه ما می دانیم که فالو کردن یک فرد پاسخی نیست که انتظارش را داشتید، اما مگر اینکه توسط آن شخص در اینستاگرام بلاک شده باشید یا صراحتاً به شما اجازه دنبال کردن را داده باشد. ما فکر می کنیم دنبال کردن ارزش تلاش را دارد. پس امتحانش کن شاید درخواست فالو شما تایید شده باشد.

در اکانت های خصوصی اینستاگرام، کاربران مجازند انتخاب کنند که چه کسانی را قبول کنند و چه کسانی را نپذیرند. به صفحه آنها رفته و دکمه فالو را بزنید و منتظر بمانید تا درخواست شما پذیرفته یا رد شود.

چگونه فالوور های پیج قفل را ببینیم

متأسفانه در صورت رد درخواست به شما اطلاع داده نمی شود و اینستاگرام تنها در صورت پذیرفته شدن درخواست شما اطلاع می دهد.

اگر دوباره وارد آن پروفایل شوید، در صورت رد درخواست شما گزینه فالو نمایش داده می شود و اگر هنوز به درخواست شما پاسخ داده نشده یا تایید نشده است، تا زمانی که شخصی در مورد شما تصمیمی نگیرد، گزینه درخواست ارسال شده نمایش داده می شود.

پس روش مشاهده اکانت های خصوصی اینستاگرام چیست؟

اگر در اینترنت جستجو کرده باشید، سایت هایی هستند که نام کاربری پیج مورد نظر شما را از شما می گیرند و ادعا می کنند که می توانند اطلاعات آن صفحه را به شما تحویل دهند. این فقط یک افسانه است.

برنامه هایی برای مشاهده اکانت های خصوصی در اینستاگرام

این برنامه ها اصلا کار نمی کنند. برای تأیید این موضوع، فقط آنها را امتحان کنید. زیرا امتحان آنها ضرری ندارد. تنها چیزی که از شما دریافت می کنند یک نام کاربری است. اما مراقب باشید اطلاعات اضافی مانند رمز صفحه خود و … را به این سایت ها ندهید.

اکثر این سایت ها به گونه ای عمل می کنند که پس از وارد کردن نام کاربری شما را به مسیری می برند که باید برنامه ای را نصب کنید. یعنی قول می دهند اکانت های خصوصی اینستاگرام را به شما نشان دهند اما خبری از قول نیست.

آیا این بدان معناست که ما باید دیگر اکانت های اینستاگرام خصوصی دیگران را نبینیم؟

اگر قصد دنبال کردن فرد مورد نظر را ندارید یا این امکان برای شما وجود ندارد، بله. متاسفانه راه دیگری وجود ندارد.

 

گلدن آربیتراژ

حتما ببینید

سخت گیری تلگرام در برابر پول ندادن کاربران

سخت گیری تلگرام در برابر پول ندادن کاربران

کانال‌های تلگرامی می‌توانند با دریافت Boost از اشتراک کاربران شروع به انتشار استوری کنند. زومیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *