قابلیت تماس تصویری با ۳۲ نفر همزمان

قابلیت تماس تصویری با ۳۲ نفر همزمان به نسخه ویندوز واتساپ آمد

قابلیت تماس تصویری با ۳۲ نفر همزمان

پیام رسان واتس اپ جدیدترین قابلیت خود را معرفی کرده است که می تواند برای برگزاری ویدئو کنفرانس و برگزاری کلاس های آنلاین مفید باشد. امکان برقراری تماس تصویری همزمان با ۳۲ نفر، جدیدترین قابلیت این پیام رسان محبوب است که هم اکنون در نسخه ویندوزی موجود است.

به گزارش گجت نیوز، به نظر می رسد رقابت سخت واتس اپ و تلگرام به نفع کاربران تمام می شود! این دو پیام رسان به سرعت در حال اضافه کردن ویژگی های مفید به برنامه های خود هستند تا از رقبای قدرتمند خود جلوتر باشند. برگ برنده جدید متا در این نبرد، امکان چت تصویری همزمان با ۳۲ نفر است که در حال حاضر در نسخه ویندوز موجود است.

 

واتس اپ تا چند سال پیش عملکرد خوبی نداشت و باعث شد کاربران برای مدت طولانی منتظر یک نسخه مناسب برای رایانه های شخصی ویندوزی باشند. اگرچه نسخه ویندوزی این برنامه نسبت به نسخه اندروید یا iOS دارای محدودیت هایی است،

اما متا می خواهد این فاصله را کاهش دهد و ویژگی های خاصی را به نسخه ویندوزی واتس اپ اضافه کند تا این برنامه کاربردی تر از همیشه باشد. یکی از مهم ترین قابلیت هایی که واتس اپ در حال آزمایش آن است، چت تصویری با ۳۲ نفر است.

قابلیت تماس تصویری با ۳۲ نفر همزمان

واتس اپ قابلیت تماس تصویری ۳۲ نفره را خیلی دیر اضافه کرد!

در سال های اخیر واتس اپ به اینترنت اکسپلورر دنیای پیام رسان تبدیل شده است! معمولا تیم توسعه متا خیلی دیر به برنامه واتس اپ قابلیت های مهم و کاربردی اضافه می کند و همین امر باعث مهاجرت کاربران به پلتفرم های دیگری مانند تلگرام شده است. به عنوان مثال، متا قبلاً با دو سال تاخیر منتشر شده بود و اگر چنین قابلیتی در زمان اوج کرونا به این پیام رسان اضافه می شد، احتمالاً افراد کمی به سراغ برنامه هایی مانند زوم می رفتند.

 

با این حال، در حال حاضر، واتس اپ در نسخه ویندوز تنها به کاربران اجازه می دهد در یک تماس ویدیویی با هشت شرکت کننده شرکت کنند. این عدد در مقایسه با رقبای واتس اپ پایین است و برای تماس های کاری، کلاس های درس، وبینارها و غیره مناسب نیست. واتس اپ از مدت ها پیش برنامه هایی برای افزایش تعداد کاربران حاضر در چت تصویری داشت، اما تا به امروز این ایده ها را محقق نکرده بود.

گلدن آربیتراژ

حتما ببینید

سخت گیری تلگرام در برابر پول ندادن کاربران

سخت گیری تلگرام در برابر پول ندادن کاربران

کانال‌های تلگرامی می‌توانند با دریافت Boost از اشتراک کاربران شروع به انتشار استوری کنند. زومیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *