تاریخ رونمایی آیفون ۱۵ فاش شد!

تاریخ دقیق رونمایی آیفون ۱۵ فاش شد!

تاریخ دقیق معرفی آیفون ۱۵ مشخص شد، اپل معمولا برنامه معرفی گوشی های جدید خود را برای پایان تابستان رها می کند. اما آیا آیفون های جدید در ماه سپتامبر وارد بازار می شوند؟

چندین منبع آگاه در گزارشی کلی تاریخ دقیق عرضه آیفون ۱۵ را فاش کرده اند. اگر از علاقه مندان به تکنولوژی هستید و به اپل و آیفون های آن علاقه مند هستید، باید بدانید که هر ساله پرچمداران اپل در ماه سپتامبر معرفی می شوند.

با توجه به این موضوع، باید گفت که طبق آخرین گزارش ها، مراسم معرفی آیفون های جدید اپل احتمالا در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) در اپل پارک برگزار می شود.

تاریخ دقیق معرفی آیفون ۱۵ مشخص شد

تقریبا یک سال از معرفی آیفون ۱۴ می گذرد و حالا که فاصله زیادی با ورود آیفون ۱۵ نداریم، شایعات پیرامون گوشی های این خانواده به حداکثر خود رسیده است. ۹to5Mac در گزارشی اختصاصی با استناد به «چند منبع آگاه» می گوید که اپل قصد دارد نسل جدید آیفون ها را در هفته سوم سپتامبر (شهریور و مهر) رونمایی کند.

اپراتورهای مخابراتی ایالات متحده ظاهراً از کارمندان خود خواسته اند که در روز ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) به دلیل “رویداد بزرگ متمرکز بر گوشی های هوشمند” یک روز مرخصی نگیرند. این لزوما به معنای برگزاری رویداد رونمایی از آیفون ۱۵ در ۲۲ سپتامبر نیست، اما اپل سال هاست که از آیفون های جدید خود رونمایی می کند.

بیشتر رویدادهای رونمایی آیفون در روز سه شنبه برگزار شد. با این حال، سال گذشته آیفون ۱۴ در روز چهارشنبه رونمایی شد. ۲۲ شهریور نیز چهارشنبه است و این احتمال رونمایی از آیفون ۱۵ را در تاریخ مذکور افزایش می دهد.

اگر آیفون ۱۵ در ۲۲ سپتامبر رونمایی شود، پیش فروش آن از جمعه همان هفته (۲۴ سپتامبر) آغاز می شود و آیفون های جدید یک هفته بعد عرضه می شوند.

سال گذشته، اپل به دلیل مشکلات زنجیره تامین، آیفون ۱۴ پلاس را با تاخیر عرضه کرد. ما شاهد این اتفاق در سال ۲۰۲۰ بودیم. برخی از تحلیلگران می گویند که عرضه حداقل یکی از گوشی های سری آیفون ۱۵ احتمالاً به تعویق خواهد افتاد. البته برخی دیگر بر این باورند که اپل با وجود «کمبود شدید» آیفون‌ها، ارسال به موقع را آغاز خواهد کرد.

منبع: تکراتو

گلدن آربیتراژ

حتما ببینید

ابزار پیدا کردن تیتراژ فیلم و سریال

ابزار پیدا کردن تیتراژ فیلم و سریال

با استفاده وبسایت فوق خفن tunefind به راحتی میتونی موسیقی فیلم ، سریال یا بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *