بلومبرگ درباره عرضه ایرپاد مکس، مجیک موس و دیگر لوازم جانبی اپل با درگاه USB-C گزارش داد

بلومبرگ درباره عرضه ایرپاد مکس، مجیک موس و دیگر لوازم جانبی اپل با درگاه USB-C گزارش داد

چه زمانی می‌توان انتظار داشت USB-C در سایر لوازم جانبی اپل ظاهر شود؟

هفته گذشته، اپل پس از مدت ها انتظار بالاخره درگاه USB-C را به سری آیفون ۱۵ اضافه کرد. اما هنوز محصولاتی هستند که از پورت لایتنینگ استفاده می کنند. اکنون بلومبرگ در گزارشی از وضعیت آینده این محصولات از جمله AirPods Max و Magic Mouse صحبت می کند.

مارک جرمن، خبرنگار معروف بلومبرگ که گزارش های معتبری از محصولات اپل منتشر می کند، در یادداشتی جدید از اضافه شدن پورت USB-C به برخی دیگر از محصولات اپل که همچنان از پورت لایتنینگ استفاده می کنند، صحبت کرد.

لوازم جانبی اپل چه زمانی به پورت USB-C مجهز می شود؟

بلومبرگ درباره عرضه ایرپاد مکس، مجیک موس و دیگر لوازم جانبی اپل با درگاه USB-C گزارش داد

او انتظار دارد همزمان با آی‌مک بعدی، موس جادویی، کیبورد جادویی و ترک‌پد جادویی اپل به پورت‌های USB-C مجهز شوند.

در رویداد Wonderlust هفته گذشته، اپل درگاه USB-C را برای AirPods Pro معرفی کرد، اما خبری از AirPods و Max معمولی نبود. گارمین اکنون ادعا می کند که AirPods استاندارد در سال ۲۰۲۴ یک کیس شارژ با درگاه USB-C خواهد داشت.

Airpod Max که در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه شد، در نسل بعدی خود از پورت USB-C استفاده خواهد کرد. با این حال خبرنگار بلومبرگ به زمان عرضه این محصول اشاره ای نکرد. او قبلاً گفته بود که ایرپاد مکس احتمالاً در سال آینده به‌روزرسانی خواهد شد.

به هر حال، مارک آلمان ادعا می کند که بسته باتری MagSafe و شارژر MagSafe Duo از جمله محصولاتی هستند که در نهایت پورت USB-C دریافت خواهند کرد. این کار انتقال از پورت لایتنینگ به USB-C را تکمیل می کند.

در زمان معرفی پورت لایتنینگ، اپل گفت که عمر این فناوری احتمالا حدود یک دهه خواهد بود و این اتفاق افتاد. اما در نهایت فشار اتحادیه اروپا این شرکت را مجبور به استفاده از پورت USB-C در آیفون کرد. این پورت در حال حاضر در سری آیفون ۱۵ موجود است اما تفاوت هایی بین فناوری ارائه شده در مدل استاندارد و پرو وجود دارد تا مدل های پرو سرعت بیشتری داشته باشند.

گلدن آربیتراژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *