ایلان ماسک هرچه دلم بخواهد می‌گویم!

ایلان ماسک هرچه دلم بخواهد می‌گویم

زومیت نوشت: ایلان ماسک در مصاحبه با یکی از شبکه های آمریکایی گفت که آنچه می خواهد می گوید و به عواقب حرف هایش اهمیتی نمی دهد.

 

پس از برگزاری کنفرانس مالی تسلا صبح امروز، ایلان ماسک برای مصاحبه با CNBC نشست و در توییت های خود از حق آزادی بیان خود دفاع کرد. او به صراحت گفت که برایش اهمیتی ندارد که توییت‌هایش برایش هزینه داشته باشد. مصاحبه جدید ایلان ماسک در نوع خود بسیار عجیب بود.

 

ایلان ماسک سال هاست که در مورد خبرسازی توییت می کند. او اخیراً تئوری‌های توطئه مربوط به تیراندازی تگزاس را بررسی کرد و به یهودستیزی متهم شد. او همچنین تئوری های بی اعتبار درباره جنایت و نژاد را بازنشر کرد.

ایلان ماسک هرچه دلم بخواهد می‌گویم!

پس از پرسیدن سوالات کلی در مورد تسلا و نحوه مدیریت زمان خود، خبرنگار CNBC از ماسک پرسید که چرا تئوری های توطئه را توییت می کند و موضوعات بحث برانگیز می نویسد. به خصوص با توجه به اینکه همین توییت ها می تواند مشتریان تسلا را کاهش دهد و به شرکت های تحت مدیریت آن آسیب برساند.

ایلان ماسک در پاسخ به سوال خبرنگار CNBC برای مدتی نسبتا طولانی سکوت کرد و سپس سکانسی از فیلم عروس پرنسس محصول ۱۹۸۷ را به یاد آورد که در آن یکی از شخصیت ها به مردی که پدرش را کشته است می گوید: به من پول بده به من قدرت بده. من اهمیتی نمی‌دهم.» خبرنگار CNBC در پاسخ به صحبت‌های ایلان ماسک گفت: «پس شما اهمیتی نمی‌دهید.» ماسک در پاسخ به خبرنگار خشمگین شد.

 

مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در نهایت گفت: «من می‌خواهم آنچه را که می‌خواهم بگویم و اگر عواقب حرف‌هایم باعث از دست دادن پول من شود، خوب است».

 

ایلان ماسک به‌عنوان مدیر عامل یک شرکت بزرگ سهامی عام، حرف‌ها را زیر پا نمی‌گذارد. اگر او اطلاعات گمراه کننده ای درباره تسلا منتشر کند، سهامداران شرکت از او شکایت خواهند کرد. نمونه ای از این اتفاق را پس از انتشار توییت خصوصی سازی تسلا مشاهده کردیم.

گلدن آربیتراژ

حتما ببینید

ابزار پیدا کردن تیتراژ فیلم و سریال

ابزار پیدا کردن تیتراژ فیلم و سریال

با استفاده وبسایت فوق خفن tunefind به راحتی میتونی موسیقی فیلم ، سریال یا بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *