امکان انتخاب نام کاربری به واتساپ اضافه می‌شود

امکان انتخاب نام کاربری به واتساپ اضافه می‌شود

از مدت ها قبل، شماره تلفن افراد تنها نشانه هویت حساب واتساپ آنها بود. در واقع برای ثبت نام در این پیام رسان به شماره تلفن نیاز دارید و در نتیجه هنگام چت یا اضافه شدن به گروه ها، دیگران می توانند شماره شما را ببینند. به نظر می رسد این وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد زیرا واتس اپ در حال کار بر روی افزودن ویژگی نام کاربری است.

 

به گزارش TechCrunch، آخرین نسخه آزمایشی واتس اپ نشان می دهد که این پیام رسان به زودی گزینه انتخاب نام کاربری را ارائه می دهد. برای تعیین نام کاربری در این پیام رسان باید به تنظیمات حساب کاربری خود مراجعه کنید.

امکان انتخاب نام کاربری به واتساپ اضافه می‌شود

هنوز مشخص نیست که پیام رسان متا از چه فرآیندی برای انتخاب نام کاربری استفاده می کند. در حال حاضر این پلتفرم دو میلیارد کاربر فعال دارد و از سوی دیگر جزئیاتی در مورد ویژگی مذکور ارائه نشده است.

از طرفی تلگرام به عنوان رقیب واتس اپ امکان انتخاب نام کاربری را برای مدت طولانی در اختیار شما قرار می دهد. سال گذشته، تلگرام امکان فروش نام های کاربری خاص را از طریق پلت فرم حراج آنلاین مبتنی بر بلاک چین TON فراهم کرد. حال باید ببینیم واتس اپ قصد دارد از نام های کاربری خاص چه درآمدی کسب کند.

گلدن آربیتراژ

حتما ببینید

سخت گیری تلگرام در برابر پول ندادن کاربران

سخت گیری تلگرام در برابر پول ندادن کاربران

کانال‌های تلگرامی می‌توانند با دریافت Boost از اشتراک کاربران شروع به انتشار استوری کنند. زومیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *